Colnes

O nas

Parę słów o nas

Jesteśmy miłośnikami nowych technologii. Nasze zainteresowanie staramy się wykorzystać do pomocy innym. Jeśli potrzebna ci promocja w internecie pod postacią strony internetowej, grafiki, czy promowania w mediach społecznościowych to z miłą chęcią możemy zaoferować swoją pomoc. Świadczymy również inne usługi, jak np. tłumaczenia istniejących już stron lub aplikacji, wyszukiwaniem informacji, pozycjonowaniem stron (SEO) oraz wsparciem technicznym. Jeżeli potrzebna ci pomoc w konfiguracji sprzętu lub oprogramowania, albo planujesz zakup komputera dla siebie czy na prezent, możemy podjąć się doboru komponentów, adekwatnie do ustalonej kwoty, oraz zrobienia kosztorysu. Możemy go również złożyć w całość i skonfigurować, aby po jego podłączeniu był od razu gotowy do użytku. A może posiadasz już pewien sprzęt, który nie działa już tak szybko jak kiedyś? Z tym również możemy coś zaradzić!

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z naszych usług – napisz do nas!

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta

Każdy klient ma inne wymagania jak i różny gust. To właśnie wyróżnia każdego z nas! Staramy się podejść do każdego indywidualnie, by każdy korzystający z naszych usług był zadowolony i mógł nas polecać innym!

Bez przepłacania

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest oszczędność. Oferujemy usługi na wysokim poziomie w niskich cenach.

Szybki kontakt

Czas to pieniądz. Nie lubimy go marnować. Zapewniamy szybki kontakt z naszej strony, by oferowane przez nas usługi były dostarczane tak szybko, jak tylko się da!

Przewiń do góry